![]() |
3D принтер в роботі |
Про технологію на пальцях
Існує досить велика кількість типів 3D-друку, які можна умовно розділити на лазерну, струминну і ще десяток підтипів. Однак по суті своїй вони дуже схожі. Рідкий матеріал під впливом принтера застигає, перетворюючись на твердий. Особливість в тому, що цей процес відбувається послідовно з кожною краплею матеріалу (пластика, металу або керамічної суміші), тому її можна розмістити в необхідної точці тривимірного простору. Саме так, покапельно, шар за шаром «вирощується» твердий предмет.Застосування
У цієї технології велике майбутнє, тому що вже зараз на 3д принтері можна роздрукувати практично все: від піци до донорського органу. А ще деталі машин і устаткування, зброю і сувенірну продукцію. Останнє, до речі, особливо актуально для поліграфічної галузі. Дійшло до того, що деякі принтери друкують деталі для самих себе, тобто вже підійшли до відомої у робототехніці філософської проблеми відтворення.Слідуючи викладеним в мережі інструкціям, можна надрукувати і зібрати все що завгодно, аж до ракетного двигуна. Проблема лише в друкованих матеріалах і складності програмного забезпечення. Та й коштує хороший 3D-принтер, як хороший автомобіль.
У поліграфії
![]() |
3д принтер - приклад готової роботи |
Зручніше, дешевше і швидше! Тому майбутнє поліграфії, в тому числі і в 3D-друку, як в одній з найпрогресивніших технологій.
Комментариев нет:
Отправить комментарий